![](http://mykolaivskyy-znvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/430334610_3673419046274810_6929126656690669279_n-1024x768.jpg)
Після 24 лютого у дітей прокинувся величезний інтерес до історії: національно-визвольна боротьба, опір загарбникам – все, про що вони раніше могли читати у підручниках, нині відбувається на їхніх очах. Вчителька історії закладу освіти Бальшанек Л.Я. намагається навчити здобувачів любити цей предмет. В рамках проведення дня історії відбулася театралізація літературної композиції “Під ангельським крилом. Все буде Україна!”