![](http://mykolaivskyy-znvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/430266296_3674122236204491_1020692014285987793_n-1024x768.jpg)
І знову починається весна,Так, як було це ще у неоліті.Лиш перша брунька вибухне на вітті,І знову починається весна!Саме так: знову починається краса…Краса в усьому: краса розквіту землі, кохання, краса у ніжності дівчат, у чарівності та загадковості жінок. Тому ми зібрались своєю шкільною родиною, щоб вшанувати жінку. Адже від неї починається все найкраще на землі.Ведучі: організатор Лукашук М.В. та вчителька початкових класів Долечек Д.С. запросили всіх присутніх на нетрадиційний бінарний захід “Золота рибка. Весна на драйві”, який складався з двох блоків: казки та гри між дівчатами та мамами. Здобувачі освіти і вчителі із цікавістю та захопленням спостерігали за дійством, яке розгорталося на сцені.