![](http://mykolaivskyy-znvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432067130_3675964812686900_1602528137986100677_n-1024x768.jpg)
Цьогоріч усі українці відзначають 210-ту річницю від Дня народження славетного українського поета, гуманіста і мислителя – Тараса Григоровича Шевченка.Тарасова поезія і нині надихає воїнів ЗСУ на нові перемоги та звершення.У закладі освіти з нагоди річниці від Дня народження Кобзаря проведено захід «Шевченко – для усіх століть». Здобувачі освіти 5-9 класів під керівництвом учителів української мови та літератури І. К. Попель та Г. А. Діденко підготували та показали інсценізацію епізодів з творів про дитинство Т. Шевченка. Завершився захід колективним виконанням Шевченкового «Заповіту» в сучасній інтерпретації.